O projekcie easyfly.pl

Na stronie easyfly.pl w jednym miejscu możecie znaleźć loty najbardziej popularnych i  znanych  linii lotniczych na świecie. Również odbieramy i wystawiamy tylko najlepsze oferty lotów. Podajemy szczegółową informację oraz porady, które są przydatne nawet dla doświadczonych podróżników.


Szeroki wybór lotów

Oferujemy szeroki wybór lotów nie tylko tanich albo dobrze znanych linii lotniczych na rynku, ale także bilety lotnicze lotów czarterowych.

Osobista opieka dla każdego

Jesteśmy świadomi o Waszych potrzebach. Jesteśmy otwarci dla każdego naszego klienta, dlatego strona jest wytłumaczona na kilka języków oraz nasi agenci są w stanie komunikować  także w kilku językach. Wszystkie przepisy procesu rezerwacji biletów i najczęściej zadawane pytania dostępne są w kilku językach, więc jesteśmy pewni, że nie powinno powstać pytać czy problemów dokonując zamówienia biletu lotniczego nawet jeżeli polskiego języku nie znacie albo jesteście gościem z poza granicy Polski.

Zawsze staramy się, aby proces zamówienia był jak najbardziej prosty i łatwy. Bierzemy pod uwagę każdy komentarz oraz uwzględniamy potrzeby naszych klientów.

Użytkownicy, korzystające z konta ososbistego posiadają możliwość zarządzać, zmieniać czy też anulować założone rezerwacje. Historia zamówień oraz faktury także są łatwie dostępne.

Nie posiadamy żadnych ukrytych kosztów

Zawsze oferujemy ceny ostateczne - żadnych dodatkowych opłat. W przeciwnym bądź razie zawsze informuje się z wyprzedzeniem.

Chronimy Wasze dane osobiste. Nidgy nie przekazujemy dannych dla  trzecich stron nie posiadających nic wspólnego w dokonaniem rezerwacji, chyba że z korzyścią dla Was.


Rekwizyty

Skrydžiai LT, JSC
ul. J. Balcikonio 9, Vilnius, Litwa
Kod firmy: 304170387
Kod vat: LT100010121713
Tel. nr: +48 221 284926
E-mail: info@easyfly.pl