Dania

Tanie loty do Danii

Zbudowane z milionów klocków Lego marzenie odnajdziesz w Danii! Kraj jest odwiedzany nie tylko z powodu Legolandu, turystów wabi historia, wyrazista architektura oraz mnóstwo atrakcji przyrodniczych i kulturowych. Życie w Danii toczy się na dwóch kółkach - dlatego wskakuj na rower i ruszaj po nowe wrażenia!

Miasta Dania, które proponujemy odwiedzić

Pełna magii bajek H. K. Andersena Dania jest jednym z najbardziej ekologicznych krajów świata, pielęgnującym zasoby natury i aktywnie przeciwdziałającym efektowi cieplarnianemu. Niziny i równiny kraju mogą przypominać litewskie krajobrazy. Goście Królestwa Danii lubią domki wczasowe, które są tańsze, lecz wspaniale przystosowane do komfortowego wypoczynku. W stolicy kraju Kopenhadze warto odwiedzić nie tylko symbol miasta - Syrenkę, która mieści się przy terminalu statków wycieczkowych, lecz skorzystać z okazji obejrzenia miasta ze wszystkich stron oraz wybrać się na zakupy na najstarszym deptaku.

Do Królestwa Danii należy największa wyspa świata - Grenlandia, której 80% powierzchni pokrywa lód. Imponujące gejzery, ukształtowane przez lodowce fiordy i wysepki przyciągają podróżnych ciekawych wyjątkowych wrażeń oraz naturalnej przyrody.

GMT +02:00