Grecja

Tanie loty do Grecji

Czy wiesz, że powiedzenie "Chwycić byka za rogi" pochodzi od greckiego mitu o Heraklesie, który ocalił Kretę przed szalejącym bykiem? Najwyższa pora na uchwycenie okazji do Grecji i poznanie z bliska antycznej historii oraz odwiedzenie światowej klasy zabytku - Akropolu!

Miasta Grecja, które proponujemy odwiedzić

Życie w słonecznej Grecji toczy się w rytmie Sirtaki. To wspaniały kierunek wakacyjny dla tych, którzy pragną nie tylko nauczyć się tańca, lecz także na własne oczy poznać ojczyznę Igrzysk Olimpijskich, filozofii, tragedii i komedii. Jeden z najciekawszych krajów Europy, oczarowujący dziedzictwem kulturowym, wspaniałymi krajobrazami i szczególnie ulubionymi przez podróżników wyspami Kos, Rodos i Korfu. Kraj słynie z bogactwa antycznych zabytków, świątyń, tawern i sklepików z upominkami, na które można natknąć się w w każdym zaułku stolicy Grecji - Aten.

Wypoczynek w Grecji zależy od Ciebie: możesz wybrać aktywne zwiedzanie zabytkowych miast lub rozkoszować się słońcem na piasczystych plażach i kąpielą w błękitnym morzu.  Republika Grecji zajmuje południową część półwyspu bałkańskiego i jest szczególnie kochana przez słońce - słoneczna pogoda panuje tu ponad 250 dni w roku.

Dzięki ofercie tanich lotów możesz pozwolić sobie na zanurzenie się w błękicie greckiego nieba, zwiedzenie muzeów archeologii, udział w lokalnych wydarzeniach oraz relaks w najpopularniejszych knajpach kraju!

GMT +03:00