Norwegia

Tanie loty do Norwegii

Czy kiedykolwiek doświadczyliście emocji, które ogarniają podróżując po Norwegii podczas białych nocy? Zachęcamy do udania się na łono dziewiczej przyrody Północy! Loty do Norwegii są naprawdę tanie. Dzięki tanim połączeniom lotniczym z Warszawy, Wrocławia, Poznania lub Katowic zielone nieprzebrane, zielone połacie Królestwa Norwegii są na wyciągniecie ręki!

Miasta Norwegia, które proponujemy odwiedzić

Zastanawiacie się nad miejscem swych przyszłych wakacji? Bez chwili namysłu postawcie na zapierająca dech w piersiach Norwegię, słynącą z pięknej przyrody oraz niesamowitego krajobrazu.

Znajdujące się w zachodniej części Półwyspu Skandynawskiego państwo jest uważane za jedno z najpiękniejszych na świecie. Widowiskowe fiordy, położone na wybrzeżu Atlantyku, są wpisane na Listę światowego dziedzictwa UNESCO. Lasy, pagórki oraz nabrzeża jezior, z których słynie Norwegia, można zwiedzać rowerem, na łyżwach bądź na łódkach. Strome zbocza góra są chętnie odwiedzane przez alpinistów, zaś wody norwerskie idealnie nadają się do wędkowania. Norwegia zachwyca unikalną architekturą, a kolorowe domy, stojące nad wodą, wyglądają niczym z bajki. Miasta norweskie słyną z dużej ilości światowej sławy muzeów oraz galerii, w których są przechowywane zabytki, związane z bogatą historią kraju. Przedmieścia tychże miast kuszą bulwarami dla pieszych, przy których znajdują  się kawiarnie, restauracje i wrze kolorowe życie nocne.

GMT +02:00