TOP5 tanich krajów egzotycznych na miesiąc miodowy

24.10.2016

Słoneczne piaszczyste plaże, pochylone palmy, błękitne wody oceanu i tylko Wy dwoje. Czy takim widzisz swój miesiąc miodowy? Być może przeciwnie - marzysz z partnerem (-ką) o wędrówce w góry lub wypróbować Jeep na pustyni Safari? Teraz kiedy ceny lotu do krajów egzotycznych są mniejsze niż poprzednio, oszczędzając kasę na podróż poślubną, możecie przywieźć z niej niezapominane wrażenia. Zalecamy 5 kierunków podróży, które gwarantują masę wspomnień, nawet dla najbardziej wymagających!

TOP5 tanich krajów egzotycznych na miesiąc miodowy

Male, Malediwy

Wyspy Karoliny są niesamowitym miejscem dla podróży poślubnej, zwłaszcza jeśli chcesz odpocząć i nawrócić siły. Fantastyczny świat podwodny, obfitość roślin i kolorowych mieszkańców morskich uszczęśliwia podróżujących, a klimat pozwala upajać się słońcem tragicznym. Szmaragdowe wyspy wyglądają jak z katalogu podróż, a zarośnięte lianami hotele oferują wysoki poziom usług. Podróż na Malediwy równa się podróży do raju: jaskrawe kolory wybrzeża i szum fal oceanu będą natchnieniem do realizacji przyszłych planów.


Dubaj, Zjednoczone Emiraty Arabskie

Luksusowe szklane budynki i ogromne drapacze chmur w Dubaju nie pozostają niezauważone. Złotem ozdobione emiraty proponują królewski odpoczynek: zbytek, szczegółowa uwaga i wysoka jakości usług. Uwierz – spacer z partnerem po piaszczystej plaży, w otoczeniu nowoczesnych cudów pod jasnym słońcem zostanie w pamięci na długo. Wielbłądy, jazda z Jeep w Safari uzupełnią zapasy adrenaliny, a najlepsi szefowie kuchni przyszykują potrawy, które rozpieszczą podniebienie.


Nowy Jork, ZSA

Wycieczka do Nowego Jorku spełni marzenie zakochanych rozejrzeć się pod Amerykańskim niebem wraz z gwiazdami i aktorami Holiwudu! Z okazji ślubu możesz skorzystać z niskich cen lotu i zwiedzić to miasto! Nigdy nie śpiący Megapolis zafascynuje ogromnymi drapaczami chmur, zachwycającymi parkami, ilością muzeum i imprez. Dzień w Nowym Jorku się zaczyna od ciasta wypieczonego w piecu, a wieczór od oślepiającego oświecenia ulic i imponującej różnorodności kulturowej.


Delhi, India

W podnóżu gór Himalaje Delhi jest jednym z najstarszych miast na świecie, który zachwyca kontrastem i obfitością zwiedzających miejsc. Po przybyciu do Indii na miesiąc miodowy można się cieszyć Ajurwedą, skosztować dania indyjskie i mieć dostęp do zapoznania się z subtelnością nietradycyjnej sztuki. Chodząc po ulicach Delhi utopisz się w morzu smaków i zapachów, ponieważ kupcy oferują szeroki wybór potraw indyjskiej kuchni, zaprawionych różnorodnymi indyjskimi przyprawami.


Zanzibar, Tanzania

Wakacje w Zanzibarze równa się ucieczce do innego świata! Kontrastowa kultura, cudowne zachody słońca, błękitne wody oceanu i pochylone palmy... Plaże Zanzibaru należą do najpiękniejszych na całym świecie. Jeśli marzysz o zachwycających zdjęciach ślubnych pośród przepięknego krajobrazu- nie wahaj się i zacznij oszczędzać kwotę na podróż poślubną w Zanzibar! Zanzibarce żyją o wiele biedniej niż Europejczycy, ale są o wysokiej skali wartościowej, dlatego doceniają każdą osobę, która im się spotyka i nadzielają ją uśmiechem, a także cieszą się życiem. Wyspa Tanzanii jest znana jako wyspa przypraw- to idealne miejsce na miesiąc miodowy, gdzie można romantyczne spędzić wieczory i nasycać się tradycyjnymi daniami.